Mali Svet Za Decu/second hand

Mali Svet Za Decu/second hand Polovne stvari iz Nemacke za najmladje 🌸

Kolica, nosiljka I hranilica za lutke! ♥️♥️♥️ 3900, odlicna ponuda! Jos uvek dostupno! Ukoliko ste zainteresovani za kol...
18/06/2026

Kolica, nosiljka I hranilica za lutke! ♥️♥️♥️ 3900, odlicna ponuda! Jos uvek dostupno!
Ukoliko ste zainteresovani za kolica za lutke mogu Vam poslati fotografije od kojih Vi mozete izabrati bas ona koja ce se svideti Vasoj devojcici. Ova sam izdvojila jer su povoljna imaju I nosiljku cak I hranilicu. Pisite, tu sam za svaki dogovor ♥️

Ako ima zainteresovanih, pisite ♥️. Niste u obavezi da kupite ceo paket ☺️. Vel. 134-140
18/06/2026

Ako ima zainteresovanih, pisite ♥️. Niste u obavezi da kupite ceo paket ☺️. Vel. 134-140

Majce kratki rukav za devojcice 12 god.
18/06/2026

Majce kratki rukav za devojcice 12 god.

Duksevi za decake u broju 134-140
18/06/2026

Duksevi za decake u broju 134-140

Igracke za najmladje, za vise informacija pisite ♥️♥️♥️
18/06/2026

Igracke za najmladje, za vise informacija pisite ♥️♥️♥️

Ovaj lepi paket za tinejdzerke mogu da donesem u Avgustu ukoliko ima zainteresovanih. Velicina je 134-140. Majce su po 2...
18/06/2026

Ovaj lepi paket za tinejdzerke mogu da donesem u Avgustu ukoliko ima zainteresovanih. Velicina je 134-140. Majce su po 200 dinara, , sorcevi 250 I pantalone 350 din. Ukupna cena paketa je 3750 dinara. ♥️♥️♥️

16/06/2026

Jedna mala molba 📝. Naime moja porodica I ja smo evo vec treca godina u Nemackoj. U Nemacku smo dosli iz Vracevsnice, u Vracevsnicu iz Vojvodine ☺️. Na bih sada da pisem koliko smo zavoleli Vracevsnicu jer to nije tema samo cu reci da zelja da se vratimo, slobodno mogu reci kuci, kod nas stoji. Preskocicu patetisanje 😇. Ovde u Nemackoj smo vec navikli na to da ljudi Nedeljom u citavoj pokrajini iznose visak svojih stvari koje im ne trebaju, (nisu defektne ili slomljene etc.) na garazne prodaju I tako usrece neke nove vlasnike I naravno zarade, kao buvljak kod nas samo ispred svojih kuca. Deca takodje uz prisustvo roditelja prodaju svoje igracke, puzzle, rolere koje su prerasli, garderobu koju vise ne nose itd. Oglasavaju se na lokalnim internet stranicama ili prosto svrate komsije. Takodje sve I svasta se moze naci na Nemackom e bay kao I u prodavnicama polovnih stvari tako reci od igle do lokomotive. Ja sam otvorila ovu stranicu u zelji da dam zenama iz Milanovca I okoline mogucnost da naruce nesto prvenstveno za decu sto sam planirala da donosim svakog decijeg raspusta kada smo kuci. Na zalost, nemam neki feed back na stranici a znam I da treba vremena da steknete poverenje u celu pricu. E sada. Mi Boze zdravlja u Avgustu dolazimo I htela bih da zamolim zene, koje zele, da mi napisu da li su zainteresovane za garaznu prodaju u Avgustu (kad odredimo tacan datum obavestili bi) uz kafu, poneko pice I meze kod nas u Vracevsnici. Napisite mi ako vam nije tesko za sta ste zainteresovane: posudje (case, soljice, tanjiri, zemljano posudje, vaze....) garderoba za zene, garderoba za decu, mozete da ostavite I broj odece koja vas konkretno zanima kao komentar da li bi dosle na jedno popodnevno druzenje tog tipa. Muz I ja bi se potrudili da donesemo siri asortiman stvari da bi svaka Zena mogla da nadje nesto za sebe, svoje najmilije Ili svoj dom I da provede prijatno popodne. Da napomenem. Ja sam po struci diplomirani slikar ali pre svega mama troje dece, a suprug ovde radi u prevozu sto je radio kao primarno zanimanje I u Srbiji I ovo radimo prosto zato sto volimo popularno receno Thrifting odnosno opremenje doma ocuvanim polovnim stvarima I traganje za nama lepim predmetima u moru svega I svacega I voleli bi da u nasem dvoristu organizujemo tako nesto. Ovo je samo ideja, ja bih volela da je u Avgustu I realizujemo, a za to mi treba povratna informacija od vas. U glavnom, ideja na pretek. Pokusacu da okacim fotografiju nekih stvari koje smo bas tako kupili za nas da vam ilustrujem o cemu pricam I Hvala svim zenama koje su stigle do kraja citanja mog poduzeg posta I onima koje ce komentarisati pa se mozda u Avgustu druzimo 👋 !

Drage moje. Kako se vi nosite sa kupovinom garderobe za npr. leto, jesen, zimu etc. za decu? Ja vec godinama kupujem po ...
15/06/2026

Drage moje. Kako se vi nosite sa kupovinom garderobe za npr. leto, jesen, zimu etc. za decu? Ja vec godinama kupujem po sezoni sto bi rekli od jednom. Uvek, I u Srbiji kupovala sam dobro ocuvanu polovnu garderobu deci. Ja sama nosim godinama jedno te isto, prosto vrtim u krug. Prosto, ne rastem vise ☺️. Jedno vreme narucivala I prodavala preslatku polovnu garderobu za decu, ali smo se u medjuvremenu odselili na odredjeno. Elem, klinci rastu Bogu hvala I svake sezone ide novi broj garderobe. Znate I same kako je. Posebno kad je vise dece u porodici garderoba moze biti velikih izdatak I atak na porodicni budzet. Ponekad im kupim nesto novo, bas kad mi " stane oko" na necemu ali u glavnom vec 12 godina polovno. I da vam kazem uzivam u traganju. Gledam da je ocuvano I u odlicnom stanju. Prosto kupujuci tako, dajem garderobi sansu za jos jedno detinjstvo. Ovih dana je dosao red na kupovinu garderobe za nasu devojcicu. Usli smo u 134 🤗. Tragala sam za paketom I stvarima u kojima ce moje dete moci nesmetano da se igra na prvom mestu. Ovde jos uvek traje skola I vreme je kisovito tako da se jos nose duksici, farmerke cak I dzemperi. Ceka se raspust I lepo vreme pa da se uskoci u sorceve I kratke majce, haljinice I biciklisticke. Takav paket sam trazila, to moje dete nosi i nasla sam. 98 komada za 100 eura. Obicno zene prodaju manje garderobe od jednom I to bude takodje povoljno mada ne ovako. Veci paketi su uvek jeftiniji. U glavnom, kupim od jednom za celo leto I ne razmisljam dalje. Moozda nam ne treba toliko sorceva ali na leto smo kuci na selu I eventualno na moru tako da ce se nositi, pogotovo sto se moja smizla presvlaci tri p**a na dan 😅. Ostavljam vam ovde I slicice garderobe pa vi procenite da li se isplati kupivati ovako. Zanima me sta mislite. Lep pozdrav iz Nemacke 💐

22/05/2026

U konsultaciji sa muzem dosli smo do zakljucka da bi pored malisana koji bi se sigurno obradivali namestajem, damo mogucnost I mamama da obraduju sebe. Tako da ako ima zainteresovanih mama za kuhinje sa ugradjenim elektricnim uredjajima slobodno pisite. Svim zainteresovanim zenama saljem slike kuhinja koje nadjem da su lepe I u vrlo dobrom stanju, na vama je da odlucite da li cete ih kupiti. Pisite I ja cu se potruditi da svakoj od vas pronadjem kuhinju mozda bas vasih snova. Nadam se uspesnoj saradnji!

Drage Milanovcanke. Svakoj od vas koja prati ovu stranicu kao prvo puno hvala. Od objavljenih tepiha, polica I lampi sam...
22/05/2026

Drage Milanovcanke. Svakoj od vas koja prati ovu stranicu kao prvo puno hvala. Od objavljenih tepiha, polica I lampi samo je jedna zena bila zainteresovana da joj se donese nesto I ovom prilikom joj se izvinjavam posto smo u poslednjem trenutku odlucili da u aprilu ne vucemo prikolicu, nismo joj doneli to za sta je bila zainteresovana. Postoji mogucnost da u roku od dve nedelje dopremimo namestaj za decije sobe. Zamolila bih vas da ukoliko ima zainteresovanih za ormane za decake ili devojcice, krevete, pisace stolove kao I kolica za bebe I bebi opremu ili pakete garderobe u vama potrebnim velicinama etc, da mi pustite poruku I ja bih se potrudila da vam nadjem nesto za vase malisane, ocuvano, moderno I po korektnoj ceni. Ukoliko bi bilo vise zainteresovanih, poslali bi namestaj koji odaberete za Milanovac, ako je malo vas zainteresovano jednostavno nam se ne isplati da placamo transport. Mogucnost obostranog zadovoljstva I saradnje postoji a vi ukoliko imate potrebe za preuredjenjem soba vasih najmladjih I ako ste otvoreni za saradnju, slobodno me kontaktirajte. Srdacan pozdrav!

Adresse

Wuppertal

Webseite

Benachrichtigungen

Lassen Sie sich von uns eine E-Mail senden und seien Sie der erste der Neuigkeiten und Aktionen von Mali Svet Za Decu/second hand erfährt. Ihre E-Mail-Adresse wird nicht für andere Zwecke verwendet und Sie können sich jederzeit abmelden.

Teilen

Kategorie