07/06/2019
„Amikor először jártam itt, elgondolkodtam, hogy vajon a rácsok az ablakokon zavarni fognak-e. Ez az egész ház annyira bizarr, beleértve az én lakásom elhelyezkedését is, azt, hogy egy hatalmas zöld szakadékra néz, hogy egyáltalán nem zavaró, sőt, nagyon kuckós érzés. Van barátom, aki szerint ez egy katakomba, én inkább Natascha Kampusch luxusbörtöneként aposztrofálnám - bejönni is nehéz és kimenni sem lehet” - Sugár Bertalan, jógaoktatónál szomszédoltunk, és boldogan jelentjük, hogy Bercihez bemenni is könnyű volt és ki is jutottunk, bár szuperjól éreztük magunkat és szívesen maradtunk volna még...
Gyertek most ti!
Üdv,
Szandi, Judy és Peti
http://www.aszomszed.hu/2019/06/03/977/