16/06/2026
Most, hogy immár fél éve szinte minden szabadidőmet lekötötte a kiállításra való felkészülés, mindez nem csak sok sok új kép megfestéséből állt, rengeteg tervezést és háttér munkát igényelt...
joggal merült fel sokakban a kérdés, hogy mi lesz így a műkörmözéssel....
Az a munkám a megélhetésem 20 éve tehát MARAD.
A festészet hobbinak indult, de ma már CÉL ❗ És további CÉLJAIM vannak ❗Ezt nektek is köszönhetem, mert érdekel titeket amit csinálok, kíváncsiak vagytok az újabb és újabb alkotásokra,vásároltok, rendeltek, élményfestéseken vesztek részt velem.
Tehát mindkét területen helyt állok, NEKTEK, ÉRTETEK, és MAGAMÉRT is.
Köszönöm hogy vagytok, és kérlek titeket reagáljatok biztassatok továbbra is, hogy lássam van értelme folytatni ❗🙏❤️