05/02/2023
Nie włączałem tej zimy ogrzewania na dole. W pokojach kojach na piętrze grzejniki są lekko włączone i w pokoju babci. Jak w salonie robi się chłodek, palimy w kozie i to wystarcza. Sam w to nie wierzę...
Oto historia największej przygody mojego życia. Ten okres tak wiele mnie nauczył, przecieram oczy ze zdumienia, i to wszystko nie wychodząc z własnego domu
Kielce
Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Słoma w mieście umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.