10/05/2025
Філософсько-дизайн-рефлексійний пост)
Колеги і не тільки, залиште будь даска свою думку на рахунок наступного, буду щиро вдячна🤍
Хочу сказати ось що.
Іноді я тревожусь про те, наскільки розпливчасті мої професійні, та і шо вже там - особисті кордони. Чесно кажучи іноді я працюю (а-я-я) без договору і дійсно роблю овер багато роботи перед тим як почути завітне - так це воно.
Іноді я втомлююсь, психую і нию оточуючим на своїх замовників - ну невже не можна було одразу це сказати, чи - невже не час вже визначитись.
Але нещодавно я зрозуміла , що по-ПЕРШЕ - все описане не рідко справа організації процесу, планування роботи, і те на що можна вплинути і по-ДРУГЕ - є в цьому питанні дещо глибші сенси. Нічособі👀😄
Хочу нагадати. Собі. Дизайнери створюють домівки, простір життя, кохання, дитинства, роботи, буття, і це ДЛЯ ЛЮДЕЙ. Тут недоречне мислення в категоріях замовник і жертва його знущань)
Я роблю це не для медальки за виконано а для добробуту інших врешті решт.
Ну і ще бо мені свербить непроявленою красою😄
Тож надважливий зворотній звʼязок. Сьогодні я бачу дуже велику користь в тому щоб людина могла відверто і щиро казати мені про свої побажання. Казати якщо майже да, але…Казати все до останнього. Лише так буває
меджик і сердечка🥰
І нехай буде 100 варіантів!!!😅
Ой все, це пост-підводка до збільшення цін х10, на підставі нових свідомостей дизанера😄
Шутка
Але це не точно😄