12/04/2026
Tagasivaade minu esimesele hooajale. Üldse ei teadnud, mida ma teen aga koguaeg tegin midagi ja nii tore oli!
🌸mäletan selgelt, kuidas seal Saaremaa pojengifestivalil ringi jalutasin ja sain aru, et mul peab ka kunagi mingi sarnane koht olema, mitte puukool aga lilleline koht, kuhu saab külalisi kutsuda
🌸esimesed korjed ja kimbukatsetused, mu jaoks oli väljakutse, et üks kimp võiks valmida alla 40 minuti või nii..😀🙈
🌸vanaema astilbemetsast korjasin materjali oma esimese avaliku sündmuse jaoks, osalesin väga KUUT festil ja punusin publikuga peapärgasid
🌸panin lihtsalt hullu.. seadete ja kimpudega. Mäletan seda hetke kui mõistsin, et iganädalased lilled, mida minult lennujaama telliti ei tulnud mingite piirangutega, et võingi päriselt katsetada ja proovida
🌸mu esimene tõsiselt suure kimbu tellimus, siiamaani olin üsna pisikesi ainult vorpinud, praegu muidugi teeks juba vähe teisiti selle kimbu🙈
🌸hakkas alles lilli kasvatama ja neid seadetesse panema aga juba arvas, et võiks nt presidendi roosiaia vastuvõtule seadeid teha.. vot seda südikust ja julgust oleks mulle taas paar doosi vaja, aitäh!
🌸esimese hooaja lõpetas ka esimese pulma kaunistamine - siiamaani vaatan, et nunnud vaasid said!
Ja nende hetkede vahele mahtus loomulikult veel igasuguseid põnevaid väljakutseid ja katsetusi. See oli äge suvi! Adrekas oli laes, kõik oli uus ja põnev🤍🤍
Nüüd olen jõudnud jala oma viienda hooaja ukse vahele pista ja uskumatu on tagasi vaadata ja mõelda, mis kõik vahepeal toimunud on - mitu korda ma olen suutnud mingi teema osas meelt muuta, mitu erinevat lillelist teekonda läbi käia aga ikka ma päris selgelt ei tea, kuidas ja kuhu suunas edasi minna nende lilledega.
Ainus, mis hetkel meelel mõlgub(lisaks to-do listidele) on see, et ma proovin tagasi liikuda sinna esimese hooaja kulgemisse ja vaatan, mis saab. Kõrged nõudmised iseendale jätan aiataha ja katsun rohkem nautida ja lasen asjadel settida. Kogemus näitab, et aeg päriselt annabki arutust! Aga kuna mul on ATH, siis aeg on mingi veider elukas, mis ei käitu kunagi nii nagu mina tahaks..😀 Seega ma pean endale kogu aeg meelde tuletama, et kuskile pole kiiret, päriselt ka!