14/06/2026
🌹🫶Kruna napornog radnog tjedna je upravo subota, kad se preuzmu sve narudžbe,hladnjača isprazni, obavi dostava za svatove 🍰💞
🥺Pa onda neizvjesnost da li je sve bilo u redu, jesu li svi zadovoljni!
🙈🫣Nekad bi htjela da imam prekidač u glavi i ugasim svijetlo,ali, na sreću ili nažalost, to je "čar" vlastitog posla, posao je uvijek tu, u meni, nemam radno vrijeme, ali imam vas koji mi dajete svoje povjerenje i to je ono kaj me pokreće! 🍰🫶
Najviše volim raskoš slatkih stolova!
Taj stres i onda olakšanje kad je sve gotovo, pa onda sveta nedjelja u kojoj uživam! 💞🌹🙏
Danas sam stisnula prekidač u glavi...mogla bi ovaj kolač ispeći ili možda onaj...ali nisam i baš mi je drago! Uživajte u svakom trenutku odmora! 🤗💪💝😃😘👏🌞
obožavatelji