24/06/2026
Klaudia ismét csodákat alkotott a konyhában! 🌻 Olyan jólesik látni, hogyan inspirálnak titeket a tiszta, nyári ízek és a természetes alapanyagok.
Ezt írta nekem a csodás fotók mellé:
"A mostani színes ételekről küldök fotót. Volt, amit korábban nem sikerült csatolni. A kovászos uborkát csak azért, mert isteni finom lett. A dévérkeszeget Tamara és Tamás fogták a Palatinus tavon Esztergom mellett, aminek olyan kristálytiszta a vize, hogy édesvízi medúza is él benne. Baráti öleléssel, Klaudia" 🌊🥒🐟
Milyen csodálatos, amikor a friss, hazai alapanyagok így találkoznak a tányéron! Ha te is szereted a nyár frissítő és egészséges ételeit, jó szívvel ajánlom figyelmedbe a minden ízében megújult nyári könyvemet.
Részletesen írok benne a könnyű, üdítő, hűsítő hatású ételekről, sőt, egy komplett heti menüt is összeállítottam benne nektek, amit most akciós áron tudtok beszerezni! 🥗🍋
Lapozz bele és rendeld meg itt:
https://sebestyenszilvia.hu/termek/nyari-makrobiotikus-etelek-uj/