01/06/2026
Kedves vásárlóink!
Palántáink árusítását vasárnap (05.31) befejeztük, szinte teljesen elfogyott minden.
Nagyon szépen köszönjük mindenkinek a vásárlást, és a rengeteg kedves szót! Minden egyes palántánkat óriási szeretettel gondoztunk magvetéstől kezdve. 💚
A munka nálunk már decemberben elkezdődött az első vetésekkel, így bevalljuk, a szezon végére kellőképpen elfáradtunk. Viszont nem állunk meg: rengeteg új terv és projekt megvalósításán már most gőzerővel dolgozunk! 🍅🌱
Köszönünk szépen mindent! Bízunk benne, hogy jövőre újra találkozunk! 😊