25/09/2025
Őszi ajtódísz 🍄🍄🟫🦔🍂🍁
A figurákat levegőre száradó gyurmából készítettem(könnyebb dolgozni vele ha egy kis vizet használunk hozzá ).🍄
Száradás után tetszés szerint kifestettem , díszítettem. Kicsit többet készítettem mint amennyi végül felkerült , de sebaj majd másra felhasználom. 🖌️
Vettem őszi égősort, falevelet, gombákat, makkokat, és hosszú próbálgatás után felragasztgattam őket.
Szerintem nagyon aranyos lett.🤗
Egyébként a gyurmából készíthetünk fellógatható díszeket is. Nagyon jó időtöltés lehet gyerekeknek is.
̋szihangulat ̋szidekoráció ̈ni ́zzelkészült