15/06/2026
Sziasztok,
Brutális jégverés sújtotta tegnap az ország egy részét, gazdaságok teljes idei munkája ment tönkre. Mi viszont már többé-kevésbé látjuk, hogy mi az ami nálunk kimarad, szóval a helyzet a következő:
Van kb 1500 tő színben, méretben, formában vegyes paradicsom, egy kevés(!) cukkini, kanadai gitártök és sárgadinnye, amit nem fogunk kiültetni. Ha van olyan gazdálkodó(!!!), akinek ezek jól jönnének az újraindításhoz, és megéri neki Tinnyéig eljönni értük, az vegye fel velem a kapcsolatot, és én DÍJMENTESEN odaadom neki a maradékot. A palánták 6*6-os cserepekben vannak, eddig vegyszermentesen nőttek.
Sok rossz élmény miatt viszont szeretném elkerülni a nyerészkedőket, így aki esetleg jelentkezik, az készüljön fel, hogy szürni fogok. Kérek majd lakhely adatot, képeket a szétvert állományról, szóval meg szeretnék bizonyosodni róla, hogy oda megy, ahova szánom.
A számomra fölöslegessé vált palántákat vasárnapig tartom életben, addig lehet nálam jelentkezni messengeren vagy telefonon.
Osszátok kérlek ezerrel, jusson el mindenkihez is, ha egy gazdát menthetünk meg egy esetleges csődtől, már megéri.