05/05/2026
Szanowni Działkowcy !
Na Walnym zebraniu podaliśmy informację że w związku z tym, że nasz ogród w 2025 roku został odznaczony jako najładniejszy w Śląskim Okręgu Działkowym, Zarząd Okręgu zamierza zgłosić nasz ogród do Ogólnopolskiego Konkursu w 2026 roku. Informacja została potwierdzona i po 15 maja spodziewamy się przyjazdu przedstawicieli Śląskiego Okręgu PZD którzy przeprowadzą wizytację jeszcze przed przyjazdem komisji z Warszawy, aby wskazać jakie czynności należy wykonać by wszystko było zgodne ze Statutem PZD i Regulaminem ROD. W związku z tym prosimy zadbajcie o swoje działki, ogrodzenia, numery działek ewentualne przycięcie tuji. Przypominamy o wyczyszczeniu chodników i wykoszeniu trawy przed ogrodzeniem działki (prosimy nie używać (Randapu).
„Wygląd działki świadczy o właścicielu”.
Zarząd ROD 1 Maja