23/06/2025
Drodzy Przyjaciele, Darczyńcy i Wspaniali Pomocnicy!
Brakuje nam słów, żeby podziękować Wam za to, co robicie! Wasze niesamowite wsparcie, zarówno to finansowe ze zbiórki, jak i ta nieoceniona pomoc na miejscu, to coś absolutnie niezwykłego. Wasze zaangażowanie i czas, który nam poświęciliście, sprawiły, że ogarnęliśmy ten ogromny bałagan w tempie, które wcześniej wydawało nam się niemożliwe.
Chcemy podzielić się z Wami dobrymi wiadomościami na temat postępów:
✅Nowe szkło do szklarni już zamówione, czekamy na dostawę z huty
✅ Nowa folia na tunele jest już u nas, wkrótce będziemy wymieniać
✅ Uzupełniamy zapasy doniczek i cały czas sadzimy
✅ Szprosy szklarni są już przygotowane do szklenia, to naprawdę duży krok do przodu i dużo Waszej pracy - wielu osób, które pomagały popołudniami
✅ Udało się też naprawić system nawadniania kropelkowego (dzięki żmudnej pracy chałupniczej kilku osób :) )
✅ Mnożarka została zaszklona, dzięki pomocy dobrych ludzi
Wszystko to, każdy jeden krok do przodu, dzieje się dzięki Wam – Waszemu poświęceniu, zaangażowaniu w wolnym czasie i Waszym otwartym sercom.
Dziękujemy też za każde udostępnienie naszej zbiórki, które sprawiło, że nasza prośba dotarła do ludzi zewsząd, zwiększając zasięg i mobilizując tak wielu do pomocy!
Choć przed nami jeszcze sporo pracy, każdy kolejny dzień pokazuje nam, że idzie ku lepszemu. Wasza pomoc sprawiła, że po tych trudnych dniach, słońce znów dla nas świeci – dosłownie i w przenośni!
Jeżeli ktoś jeszcze ma ochotę dołożyć cegiełkę do.odbudowy, można to zrobić tutaj: https://pomagam.pl/r36mtk
Nigdy, przenigdy nie zapomnimy tego, co dla nas zrobiliście. 💚
Dbajcie o siebie i do zobaczenia! :)
Urszula i Paweł