21/07/2024
Od 2 września zbierane będą wnioski o dofinansowanie do fotowoltaiki w programie Mój Prąd 6.0.
Prosumenci, którzy zgłoszą instalacje do przyłączenia od 1 sierpnia 2024 roku i będą chcieli uzyskać dofinansowanie z Mojego Prądu, będą już musieli obligatoryjnie dołączyć do inwestycji co najmniej jeden z dwóch typów magazynów. Wówczas od razu otrzymają też 7000 zł dofinansowania do fotowoltaiki oraz dopłatę do bojlera (5000 zł) lub baterii elektrochemicznej (16000 zł).
Więcej informacji: https://wysokienapiecie.pl/102695-moj-prad-6-0-nawet-28-000-zl-doplaty-do-fotowoltaiki-bojlera-i-magazynu/