11/03/2022
Dzień "prawie" wolny... "Prawie" , bo nie potrafię wypoczywać lub można to nazwać właściwie aktywnym wypoczynkiem. Liczy się tylko czas wykorzystany produktywnie... W tym konkretnym przypadku na zrobieniu dekoracji wiosennych z akcentami Wielkanocnymi... Bo Wiosna tuż....tuż.... i widzę, że nie tylko w kalendarzu ale przede wszystkim w naszych sercach... 🇺🇦. Chętnie dzielę się z Wami efektem koncowym mojej pracy🌷🌻🌼🐣
Jeśli się podobają, zapraszam do kontaktu na priv.
💙💛🤍❤️