02/04/2025
Architekturę którą tworzę, zawsze robię z myślą o przyszłych użytkownikach, o ludziach którzy będą wypełniać te przestrzenie…
Którzy będą parzyć kawę, wylegiwać się na kanapie z widokiem na góry, relaksować w saunie, czytać książki na zawieszonych siatkach, pić winko na tarasie, czy grać w karty przy dużym stole. To wielka odpowiedzialność tworzyć te przestrzenie, ale i ogromna radość- kiedy patrzę później na te zdjęcia i uśmiechy. Bo wygląda to dokładnie tak, jak w dniu kiedy przyjechałam na pustą działkę i stojąc tam wyobrażałam sobie jak to wszystkie będzie wyglądać:)
Wygląda dokładnie tak❤️
Dziś jest wyjątkowy dzień, 14te urodziny naszej firmy! Chociaż to nie tylko „firma”, to wspaniale twórcze miejsce, które zmienia się z roku na rok, która przyciąga wspaniałych, świadomych inwestorów, która spełnia marzenia o pięknych i funkcjonalnych obiektach.
Dziękuję moim współpracownikom, inwestorom, wykonawcom za te wszystkie lata:)
Buziaki
Karola :)