19/01/2023
Z okazji X-lecia działalności mojej firmy 14.01.2023 roku w budynku Centrum N9 miałem przyjemność i przywilej zaprosić do wspólnego świętowania wiele osób podczas dziękczynnej kolacji.
Wśród najbliższej rodziny, przyjaciół i znajomych nie mogło również zabraknąć osób, z którymi współpracuję na płaszczyźnie zawodowej i nie tylko.
Wielką Radością dla mnie była możliwość podzielenia się podczas tego wieczoru, tym co w ostatnim czasie mocno rezonuje w moim sercu: a mianowicie tematem wdzięczności.
1. Wdzięczność do osób, na których mogę polegać, z którymi współpracuję, od których mogę się uczyć.
2. Wdzięczność za najbliższą rodzinę. Trójkę wspaniałych dzieci: Gosię, Jasia i Kubusia oraz za moją ukochaną żonę Kasię.
3. Wdzięczność Bogu, że jest ON tym, który pomimo wielu przeciwności nieprzerwanie zaopatruje i prowadzi. Z NIM wszelkie przeszkody stają się wyzwaniem.
To był wyjątkowy wieczór.
Dziękuję
🎷🎹🎙
🎞📽 .pl
🍽🥗 Figaro Płock
⚘🎈🎉 Dominika i Martyna
💪Maciek
I krótka fotorelacja:)