09/02/2025
Dzielę się dziś z Wami kolorowymi kadrami z El Patio – hiszpańskiej restauracji, której wnętrze projektowałam razem z właścicielem i szefem kuchni Angelem Abadią.
To miejsce powstało z myślą o miłośnikach dobrego jedzenia, długich wieczorów z przyjaciółmi i odkrywaniu nowych smaków.
Angel od początku marzył o przestrzeni pełnej światła, soczystych barw i pozytywnej energii – i tak właśnie powstało el Patio.
Przez kilka miesięcy pracowaliśmy nad projektem, dobieraliśmy kolory i materiały… a w międzyczasie byliśmy rozpieszczani przez Angelowe kulinarne cuda.
Nie ukrywam – to była moja najpyszniejsza współpraca ever! 🍽️❤️
Jeśli będziecie w pobliżu, koniecznie wpadnijcie spróbować pikantnych krewetek w winnym sosie albo tatara z tuńczyka– obłędne smaki!
📍 El Patio, między Wilanowem a Konstancinem
Meble wykonane przez Pracownia Mebli Nietypowych Jupiter
Mural na ścianie za barem Casamance
Dziękuję za wsparcie Dekorian Poznań
Dziękuję za oświetlenie ElektRa - Hurtownia Elektrotechniczna
Dziękuję chłopakom, którzy tworzyli z nami to miejsce: Bartek, Olek, Michał, Grzegorz i całej reszcie 😉
I dwóm dobrym wróżkom Basi i Grażynie 😘
Smacznego ☺️