12/08/2015
Wierzcie lub nie, ale to ten sam ogród, którego zdjęcia wrzuciłem w marcu :) Co zrobić aby mimo upałów trawnik był tak piękny i zielony? Proponuję 2 rozwiązania, do wyboru:
1. Poprosić Bogów o deszcz
2. Zadzwonić pod nr 602683895 i poprosić Panią Wiolę o nawadnianie.
Pani Wiola radzi żeby w takie upały dbać o nawadnianie nie tylko ogrodu ale także siebie, w jednym ze zdjęć znajdziecie super alternatywę dla wody, piwa, soku pomarańczowego czy coli :)
Pozdrawiamy