03/04/2026
Z okazji Świąt Wielkanocnych,
życzymy dużo słońca (ale zawsze pod dobrą markizą),
spokojnych chwil na tarasie pod pergolą
i wiosennych wieczorów… oczywiście bez nieproszonych gości dzięki moskitierom
Niech ten czas przyniesie energię do nowych projektów, radość i chwilę oddechu.
Wesołych Świąt życzy,
Zespół Słoneczne Markizy
www.slonecznemarkizy.pl