27/08/2022
Cześć i czołem! 👋🏼
U mnie weekendowe odpoczywanie, przygotowuje się na kolejny tydzień ciężkiej pracy!
Lato powoli się kończy, nawet nie wiem kiedy ten czas zleciał. 😅 Dla ciepłolubnych to nie za dobra wiadomość, ale ja postanowiłam, że zamiast zamartwiać się nadchodzącą zimą, wezmę się za podsumowanie tego co udało mi się zrobić w tym sezonie, z czym sobie poradziłam, a co sprawiło mi trudności. A wszystko po to, by kolejny sezon rozpocząć z jeszcze większą energią i jeszcze lepszym przygotowaniem. 💪🏼💪🏼💪🏼
Szykujcie się zatem na pewne zmiany w przyszłym sezonie! Nie wiadomo co może mi przyjść do głowy. 🤪
Miłego ostatniego sierpniowego weekendu. ☀️🍀