25/07/2025
Długo czekaliśmy, żeby wam to pokazać. Długo, bo inwestor zwlekał ze zdjęciami. Bo to nie takie światło, bo pada deszcz, bo akurat był okres godowy ostronóżki pospolitej.
Ale do rzeczy...
Znowu narozrabialiśmy — oczywiście w najlepszym możliwym sensie. Tym razem padło na zaprzyjaźniona z nami OPTI GRUPĘ, która postanowiła zmienić lokalizację. Myśleli, że to tylko przeprowadzka, a tu proszę – przyjechaliśmy, dzielni wojownicy drzazg i poziomicy.
Ubezpieczenia, nieruchomości, doradztwo kredytowe – wszystko w jednym miejscu, a na dokładkę my: ekipa od robienia dobrze (architektonicznie, żeby nie było). OPTI Grupa zyskała coś więcej niż tylko taras – to teraz ekskluzywne wejście z rozmachem większym niż ego typowego developera.
Jest podjazd dla wózków, jest schodek, żeby nikt nie spadł i piękny taras przed wejściem, a całość wieńczą trzy donice, które wyglądają, jakby właśnie wróciły z modowego wybiegu dla roślin. Antracytowy kontener? Już nie. Teraz to stylowa świątynia kredytów i polis. Patrzy na przechodniów i niemal szepcze: „chodź, będzie bolało mniej niż u dentysty”.
Estetyka, funkcjonalność i delikatna sugestia, że w tym biurze można dostać lepsze warunki niż w niejednym małżeństwie. Tak, to byliśmy my. I nie żałujemy ani jednej drzazgi.
Mimo, że już skończyliśmy tam pracę, to i tak będziemy często odwiedzać to miejsce, nie jako ludzie od zadań niemożliwych, ale jako klienci i goście...