17/10/2023
Inwestorze i Architekcie,
Polecam konferencję Zero a Cieszy. Jest merytorycznie, ciekawie, przyjemnie. Może się przekonasz do takiego, ZEROenergetycznego domu? Spróbuj!
Do piątku od 10:00 do 12:30 + dodatkowe prelekcje o 18:00.
Ja się przekonuję do takich domów coraz bardziej :)
https://pasywnym2.pl/zero-a-cieszy/
W dniach 16-20 października 2023 odbędzie się:
𝗞𝗼𝗻𝗳𝗲𝗿𝗲𝗻𝗰𝗷𝗮 𝗢𝗡𝗟𝗜𝗡𝗘 𝗽𝘁. "𝗭𝗲𝗿𝗼, 𝗮 𝗖𝗶𝗲𝘀𝘇𝘆 - 𝗭𝗘𝗥𝗢𝗲𝗻𝗲𝗿𝗴𝗲𝘁𝘆𝗰𝘇𝗻𝗲 𝗜𝗻𝘀𝗽𝗶𝗿𝗮𝗰𝗷𝗲"
◾ Udział w konferencji jest całkowicie bezpłatny dla architektów.
◾ Szczegółowy program i link do rejestracji dostępne na stronie:
➡ https://pasywnym2.pl/zero-a-cieszy/
Konferencja podzielona została na pięć dni tematycznych:
✅ Fundamenty Przyszłości: Wprowadzenie do Świata Budynków ZEROenergetycznych
✅ Projektowanie z Pasją: Odkryj Strategie i Rozwiązania Budownictwa Zeroenergetycznego
✅ Detale Decydujące o Sukcesie: Praktyczne Podejście do Projektowania Zeroenergetycznego
✅ Zrozum i Wykorzystaj Potencjał Budynków Zeroenergetycznych
✅ Finanse i Przyszłość: Kluczowe Aspekty Inwestowania w Budynki Zeroenergetyczne
◾ W trakcie konferencji planowane są codzienne sesje Q&A, tak aby każdy z uczestników uzyskał odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania o budynkach ZEROemisyjnych.