23/12/2017
Święta Bożego Narodzenia są piękne.
Nie tylko dlatego, że na stole mamy znakomite potrawy, pod choinką wymarzone prezenty a dom wysprzątany i udekorowany najpiękniejszymi ozdobami.
Nie ważne, że nie ma śniegu, że nie zdążyłam umyć okien i kupić wszystkiego ze świątecznej listy zakupów.
Prawdziwym powodem, dla którego wyczuwamy tą wyjątkową aurę jest tęsknota za spokojem, czasem spędzonym z ludźmi, których kochamy.
Wreszcie odnajdujemy czas na rozmowę, życzliwy uśmiech. Nagle dostrzegamy drobne rzeczy, które w biegu przemijających dni uciekają niezauważone.
Kochani!
Życzymy Wam wszystkim i sami sobie- niech spostrzegawczość nas nie opuszcza- niech Święta i każdy kolejny dzień mają w sobie wyjątkowość. Cieszmy się z małych rzeczy. Dbajmy o siebie i tych, którzy są nam najbliżsi.
WESOŁYCH ŚWIĄT ♥