07/11/2024
Da mamă,
E nevoie de doi
Să treacă dorul cel unul,
De unul...
De altul...
Dar mai ales de El!!!!!!!!
Cântă-i Domnului
Când nu te-aude nimeni,
Apoi
El ți-a trimite ca și mie
Perechea ta
Aceea
Care va face din doi
Unul!!!!!!!!
Dă mamă
Cu iod
Să treacă
Dorul
Ce inima-mi
Seacă...