03/06/2026
4 стадії переходу на електромобіль. Практично кожен теперішній власник електромобіля колись проходив цей шлях.
Стадія 1: «Дизель - це основа».
Ви впевнені, що справжня машина повинна ревіти й пахнути паливом. Ніяких роз’ємів, тільки хардкор, тільки заміна масла та свічок кожні 10 тисяч кілометрів.
Стадія 2: «А де тут заряджатися?».
Перше знайомство з інфраструктурою. Кабель важкий, конекторів забагато, потрібно завантажувати якісь додатки. Виникають думки: «Мабуть, покупка електромобіля була поспішною...».
Стадія 3: «Хм, а це зручно!».
Ви розумієте, що вам більше не потрібно витрачати час на заправки та стояти в чергах до каси. Ви просто вставляєте кабель на парковці або вдома ввечері, а вранці вас чекає прогріта машина зі 100% «повним баком».
Стадія 4: «Електро-дзен».
Ви знаєте всі зарядні станції в радіусі 10 км. Ви майстерно гальмуєте з рекуперацією, щоб зберегти гальмівні колодки. Ви повністю адаптувалися до технологій і розумієте, що навряд чи повернетеся за кермо бензинового автомобіля.
Знайомо?)) 😁