06/03/2026
Якось ми з дівчатами поїхали на відпочинок.
Орендували гарний будинок - на фото все виглядало ідеально.
Ззовні - стильний, сучасний, територія в сосновому лісі,- мрія 😍
Але коли ми заселилися, я почала помічати болючі моменти.
І це вже другий із них.
Це не “дрібниці”.
Це питання відсутності досвіду в проєктуванні.
Напишіть в коментарях, чи погодили б ви таке розміщення?
Чекаємо вас за зручними плануваннями та комфортними дизайнами в діректі 🤍